NA ANTENIE: CRIMSON AND CLOVER - Tommy James, The Shondells

Korespondenci lokalni

LESZNO - Jacek Marciniak

Jacek.Marciniak@radiomerkury.pl

Jest absolwentem filologii polskiej UAM w Poznaniu. Większość swojego zawodowego związał z Rozgłośnią Regionalna Polskiego Radia w Poznaniu. Dziennikarzem Radia "Merkury" jest od 23 lat. Zajmuje się przede wszystkim szeroko rozumianą publicystyką, jest również autorem wielu reportaży.

Ponadto od wielu lat współpracuje z Programami I i III Polskiego Radia. Jego materiały można także usłyszeć na antenie internetowego Polskiego Radia 24.

GNIEZNO - Rafał Muniak

Rafal.Muniak@radiomerkury.pl

Rafał Muniak - od 1999 roku dba w naszym radiu aby Gniezno nadal było historyczną wizytówką Wielkopolski. Służą temu zbierane przez niego historie stare, nowsze i najnowsze. Stara się udowodnić, że Gniezno dziś to nie tylko jak mówią złośliwi "stolica laweciarzy ". Lubi "wysokie loty" - najchętniej w Herkulesie - nad Powidzem.

ŚRODA WLKP - Rafał Regulski

Rafal.Regulski@radiomerkury.pl

Tym, co go wyróżnia, jest stoicki spokój i zdroworozsądkowe podejście do śmiesznej niekiedy rzeczywistości. Tę rzeczywistość możesz opisać w liście elektronicznym, lub skontaktować się z Rafałem telefonicznie, ewentualnie - spotkać go osobiście.

KALISZ - Danuta Synkiewicz

Danuta.Synkiewicz@radiomerkury.pl

Pasjonuje się kulturą (nic dziwnego, wszak jest muzykologiem z dyplomem renomowanego uniwersytetu), z troską pochyla się też nad problemami zwykłych ludzi. Można napisać do niej list.

PIŁA - Kinga Grabowska

Kinga.Grabowska@radiomerkury.pl

Pasjonuje się kulturą (nic dziwnego, wszak jest muzykologiem z dyplomem renomowanego uniwersytetu), z troską pochyla się też nad problemami zwykłych ludzi. Można napisać do niej list.

SZAMOTUŁY, NOWY TOMYŚL - Andrzej Ciborski

Andrzej Ciborski@radiomerkury.pl

KONIN - Iwona Krzyżak

Iwona.Krzyzak@radiomerkury.pl

KONTAKTY DO DZIENNIKARZY W REGIONIE ZNAJDZIESZ TUTAJ.

SERWIS INFORMACYJNY


GODZINY: 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00

internet@radiomerkury.pl 61 865 46 54

@TWITTER